Skoči na glavno vsebino

VABILO NA TRŽNICO POKLICEV, ki bo v četrtek, 24. 11. 2022, ob 16.30 na OŠ REČICA OB SAVINJI.

Prehod iz osnovne v srednjo šolo je velik korak, ki odpira mnoga vprašanja. Da bi vam pomagali pri odločitvi, smo za vas organizirali Tržnico poklicev. V Zgornjo Savinjsko dolino smo povabili srednje šole iz domače regije in nekatere druge.

Na dogodku vas bomo seznanili tudi s pomembnimi datumi glede vpisa v srednjo šolo, šolsko shemo. Imeli boste možnost individualnega pogovora.

Pričakujemo večje število obiskovalcev in vas zaradi lažje organizacije prosimo, da s podpisom izjave potrdite svoj prihod. Izjavo so učenci dobili v šoli. Za parkirišča bo poskrbljeno na celotnem območju ob OŠ Rečica ob Savinji.

Vse dobro do snidenja!

Aktiv šolskih svetovalnih delavk Zgornje Savinjske doline

PROGRAM

Dostopnost