OBVESTILO

Učence in starše obveščamo, da bo 1. šolski dan v naslednjem šolskem letu v ponedeljek, 3. 9. 2012.

Pouk se bo za učence od 2. do 9. razreda pričel ob 8.00 in bo potekal po urniku. Za malico in kosilo bo poskrbljeno. Učenci naj s seboj prinesejo torbo, copate, beležko in pisalo.

Organizirano bo tudi podaljšano bivanje do 16.30 ure.

Šolski prevozi bodo prvi šolski dan potekali po ustaljenem voznem redu iz šolskega leta 2011/12, organizirano bo tudi jutranje in popoldansko varstvo vozačev.

Prosim vas, da spoštujete prometna pravila, ohranite strpnost in pripomorete k večji prometni varnosti vseh, ki se zadržujete v okolici šole. Svetujemo vam, da se od doma odpravite pravočasno. Če boste v šolo prispeli z avtom, ga parkirajte na parkirišču pred športno dvorano.

Želimo vam prijetne počitnice in lep začetek novega šolskega leta!

Mozirje, 22. 6. 2012

Andreja Hramec, univ.dipl.psih., ravnateljica