Skoči na glavno vsebino

15. februarja, 2012, smo v 2. razredu izvedli roditeljski sestanek na drugačen način. Poleg staršev in otrok smo v goste povabili člane folklorne skupine Oljka iz Šmartnega ob Paki. Že vrsto let ohranjajo kulturno dediščino in skrbijo, da ne bi tonila v pozabo. Ob zvokih harmonike so zaplesali nekaj ljudskih plesov. Vodja folklorne skupine gospod Tomaž Lesnjak je v slabi uri otroke naučil zaplesati kar tri plese. Posnetek s plesi bo potoval skupaj z učenci predmetne stopnje v Wales, kjer se bodo srečali s prijatelji iz drugih evropskih držav, ki so vključeni v dvoletni projekt Comenius. 
Človek sam zmore malo, skupaj z drugimi skoraj vse.

Učenci in učiteljici 2. razredov

 

{youtube}_McH-G–08A&context=C3e81ac8ADOEgsToPDskIg7nn2cMYfth2zpH82kX88{/youtube}

Dostopnost