Ocenjevanje znanja 2019/20

DATOTEKA ZA PRENOS
Datum preverjanja Datum ocenjevanja Razred Predmet Ura Cas ure Naziv
10. 1. 2020 1. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
17. 1. 2020 1. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
8. 1. 2020 1. Š Matematika (MAT) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00
16. 1. 2020 1. Š Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
17. 10. 2019 2. A Slovenščina (SLJ2) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
26. 11. 2019 2. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
15. 1. 2020 2. A Spoznavanje okolja (SPO) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00
22. 1. 2020 2. A Slovenščina (SLJ2) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00
16. 10. 2019 2. B Slovenščina (SLJ2) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00
26. 11. 2019 2. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
17. 1. 2020 2. B Spoznavanje okolja (SPO) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
22. 1. 2020 2. B Slovenščina (SLJ2) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00
17. 10. 2019 2. Š Slovenščina (SLJ2) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00
26. 11. 2019 2. Š Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
17. 1. 2020 2. Š Spoznavanje okolja (SPO) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00
22. 1. 2020 2. Š Slovenščina (SLJ2) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
8. 11. 2019 3. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
2. 12. 2019 3. B Spoznavanje okolja (SPO) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00
4. 12. 2019 3. B Slovenščina (SLJ) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
17. 1. 2020 3. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
8. 11. 2019 3. Š Matematika (MAT) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00
2. 12. 2019 3. Š Spoznavanje okolja (SPO) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00
4. 12. 2019 3. Š Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00
17. 1. 2020 3. Š Matematika (MAT) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00
16. 10. 2019 23. 10. 2019 4. A Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisno ocenjevanje znanja.
7. 11. 2019 14. 11. 2019 4. A Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisno ocenjevanje znanja
4. 12. 2019 11. 12. 2019 4. A Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisno ocenjevanje znanja.
5. 12. 2019 12. 12. 2019 4. A Angleščina (TJA) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 1.pisno ocenjevanje znanja
10. 12. 2019 17. 12. 2019 4. A Družba (DRU) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisno ocenjevanje znanja
8. 1. 2020 10. 1. 2020 4. A Naravoslovje in tehnika (NIT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisno ocenjevanje
8. 1. 2020 15. 1. 2020 4. A Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisno ocenjevanje znanja
14. 1. 2020 21. 1. 2020 4. A Glasbena umetnost (GUM) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisno ocenjevanje znanja
15. 4. 2020 4. A NIP Nemščina (NIP_NE) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
16. 4. 2020 23. 4. 2020 4. A Angleščina (TJA) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 2. pisno ocenjevanje znanja
22. 10. 2019 4. B Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 OCENJEVANJE SLO
14. 11. 2019 4. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 OCENJEVANJE MAT
10. 12. 2019 4. B Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 OCENJEVANJE SLO
5. 12. 2019 12. 12. 2019 4. B Angleščina (TJA) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 1.pisno ocenjevanje znanja
18. 12. 2019 4. B Družba (DRU) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Ocenjevanje DRU
10. 1. 2020 4. B Naravoslovje in tehnika (NIT) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 OCENJEVANJE NIT
15. 1. 2020 4. B Matematika (MAT) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 OCENJEVANJE MAT
20. 1. 2020 4. B Glasbena umetnost (GUM) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 OCENJEVANJE GUM
16. 4. 2020 23. 4. 2020 4. B Angleščina (TJA) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 2. pisno ocenjevanje znanja
12. 11. 2019 5. A Slovenščina (SLJ5) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
14. 11. 2019 5. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
28. 11. 2019 6. 12. 2019 5. A Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Test paper 1
9. 12. 2019 5. A Gospodinjstvo (GOS) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
16. 12. 2019 5. A Družba (DRU) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
13. 1. 2020 5. A Glasbena umetnost (GUM) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Ocenjevanje znanja
2. 3. 2020 5. A Družba (DRU) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
6. 3. 2020 13. 3. 2020 5. A Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Test paper 2
15. 4. 2020 5. A NIP Nemščina (NIP_NE) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
18. 5. 2020 5. A Družba (DRU) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
15. 5. 2020 22. 5. 2020 5. A Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Test paper 3
12. 11. 2019 5. B Slovenščina (SLJ5) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
15. 11. 2019 5. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisni preizkus znanja
6. 12. 2019 5. B Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
12. 12. 2019 5. B Gospodinjstvo (GOS) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
16. 12. 2019 5. B Družba (DRU) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
13. 1. 2020 5. B Glasbena umetnost (GUM) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Ocenjevanje znanja
14. 2. 2020 5. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisni preizkus znanja
2. 3. 2020 5. B Družba (DRU) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
13. 3. 2020 5. B Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
15. 4. 2020 5. B NIP Nemščina (NIP_NE) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
15. 5. 2020 5. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisni preizkus znanja
18. 5. 2020 5. B Družba (DRU) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
22. 5. 2020 5. B Angleščina (TJA) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
14. 10. 2019 17. 10. 2019 5. OŠPP Matematika (MAT_ošpp) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Seštevamo in odštevamo do 100
24. 9. 2019 6. A Slovenščina (SLJ6) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisna naloga
4. 10. 2019 6. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 KV1
7. 11. 2019 6. A Matematika FD (MAT_fd) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 KV – geometrija
6. 11. 2019 13. 11. 2019 6. A Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 1
21. 11. 2019 6. A Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 1
5. 12. 2019 6. A Geografija (GEO) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
10. 12. 2019 6. A Naravoslovje (NAR) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
10. 1. 2020 6. A Zgodovina (ZGO) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Pisni preizkus znanja
5. 2. 2020 12. 2. 2020 6. A Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 2
13. 2. 2020 6. A Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 2
15. 4. 2020 6. A NIP Nemščina (NIP_NE) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
12. 5. 2020 6. A Slovenščina (SLJ6) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
19. 5. 2020 6. A Naravoslovje (NAR) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
13. 5. 2020 20. 5. 2020 6. A Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 3
28. 5. 2020 6. A Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 3
24. 9. 2019 6. B Slovenščina (SLJ6) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 pisna naloga
4. 10. 2019 6. B Matematika (MAT) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 KV1
7. 11. 2019 6. B Matematika FD (MAT_fd) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 KV – geometrija
6. 11. 2019 13. 11. 2019 6. B Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 1
21. 11. 2019 6. B Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 1
5. 12. 2019 6. B Geografija (GEO) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
10. 12. 2019 6. B Naravoslovje (NAR) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Preizkus znanja
10. 1. 2020 6. B Zgodovina (ZGO) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus znanja
5. 2. 2020 12. 2. 2020 6. B Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 2
13. 2. 2020 6. B Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 2
15. 4. 2020 6. B NIP Nemščina (NIP_NE) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
19. 5. 2020 6. B Naravoslovje (NAR) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Preizkus znanja
13. 5. 2020 20. 5. 2020 6. B Angleščina (TJA6) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Test paper 3
28. 5. 2020 6. B Matematika (MAT) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 PZ 3
8. 10. 2019 7. A Matematika (MAT7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 KV 1
11. 10. 2019 7. A Slovenščina (SLJ7) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisna naloga
6. 11. 2019 13. 11. 2019 7. A Angleščina (TJA7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
21. 11. 2019 7. A Matematika (MAT7) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 PZ 1
22. 11. 2019 7. A Zgodovina (ZGO) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
27. 11. 2019 7. A Geografija (GEO) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus – Evropa
27. 11. 2019 7. A Geografija (GEO) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus – Evropa
12. 12. 2019 7. A Nemščina I (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
19. 12. 2019 7. A Naravoslovje (NAR) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
20. 2. 2020 7. A Matematika (MAT7) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 PZ 2
4. 3. 2020 11. 3. 2020 7. A Angleščina (TJA7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
23. 4. 2020 7. A Nemščina I (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
7. 5. 2020 7. A Naravoslovje (NAR) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
6. 5. 2020 13. 5. 2020 7. A Angleščina (TJA7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
28. 5. 2020 7. A Matematika (MAT7) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 PZ 3
29. 5. 2020 7. A Slovenščina (SLJ7) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisni preizkus znanja
9. 10. 2019 7. B Matematika (MAT7) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 KV 1
11. 10. 2019 7. B Slovenščina (SLJ7) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 pisna naloga
13. 11. 2019 7. B Angleščina (TJA7) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus znanja
21. 11. 2019 7. B Matematika (MAT7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 PZ 1
22. 11. 2019 7. B Zgodovina (ZGO) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
12. 12. 2019 7. B Nemščina I (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
19. 12. 2019 7. B Naravoslovje (NAR) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
20. 2. 2020 7. B Matematika (MAT7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 PZ 2
11. 3. 2020 7. B Angleščina (TJA7) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus znanja
23. 4. 2020 7. B Nemščina I (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
7. 5. 2020 7. B Naravoslovje (NAR) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
13. 5. 2020 7. B Angleščina (TJA7) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus znanja
28. 5. 2020 7. B Matematika (MAT7) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 PZ 3
22. 10. 2019 8. A Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 pisna naloga
7. 11. 2019 8. A Fizika (FIZ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 KN-Merjenje in svetloba.
3. 12. 2019 8. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 1
6. 12. 2019 8. A Kemija (KEM) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Preizkus znanja
10. 12. 2019 8. A Nemščina II (IP-NI2) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
11. 12. 2019 8. A Zgodovina (ZGO) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Pisni preizkus znanja
17. 12. 2019 8. A Geografija (GEO) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Preizkus znanja- Afrika
19. 12. 2019 8. A Fizika (FIZ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
18. 2. 2020 8. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 2
14. 4. 2020 8. A Nemščina II (IP-NI2) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
23. 4. 2020 8. A Fizika (FIZ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
15. 5. 2020 8. A Kemija (KEM) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Preizkus znanja
21. 5. 2020 8. A Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
26. 5. 2020 8. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 3
22. 10. 2019 8. B Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 pisna naloga
7. 11. 2019 8. B Fizika (FIZ) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 KN-Merjenje in svetloba
12. 11. 2019 8. B Geografija (GEO) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Preizkus znanja – Afrika
3. 12. 2019 8. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 1
6. 12. 2019 8. B Kemija (KEM) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Preizkus znanja
10. 12. 2019 8. B Nemščina II (IP-NI2) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
11. 12. 2019 8. B Zgodovina (ZGO) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Pisni preizkus znanja
12. 12. 2019 8. B Nemščina 1 (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
19. 12. 2019 8. B Fizika (FIZ) 2. ura 09:10:00 – 09:55:00 Preizkus znanja
18. 2. 2020 8. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 2
14. 4. 2020 8. B Nemščina II (IP-NI2) 0. ura 07:30:00 – 08:15:00 Pisni preizkus znanja
23. 4. 2020 8. B Nemščina 1 (IP-NI1) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
24. 4. 2020 8. B Fizika (FIZ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
15. 5. 2020 8. B Kemija (KEM) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Preizkus znanja
21. 5. 2020 8. B Slovenščina (SLJ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
26. 5. 2020 8. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 3
17. 10. 2019 9. A Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 pisna naloga
21. 10. 2019 9. A Fizika (FIZ) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 KN-Pospešeno gibanje
14. 11. 2019 9. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 1
4. 12. 2019 9. A Zgodovina (ZGO) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Pisni preizkus znanja
10. 12. 2019 9. A Nemščina III (IP-NI3) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
11. 12. 2019 9. A Kemija (KEM) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
16. 12. 2019 9. A Fizika (FIZ) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
11. 3. 2020 9. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 2
7. 4. 2020 9. A Nemščina III (IP-NI3) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
22. 4. 2020 9. A Kemija (KEM) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
23. 4. 2020 9. A Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
18. 5. 2020 9. A Fizika (FIZ) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
20. 5. 2020 9. A Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 PZ 3
17. 10. 2019 9. B Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 pisna naloga
21. 10. 2019 9. B Fizika (FIZ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 KN-Pospešeno gibanje
14. 11. 2019 9. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 1. PZ
4. 12. 2019 9. B Zgodovina (ZGO) 5. ura 12:00:00 – 12:45:00 Pisni preizkus znanja
10. 12. 2019 9. B Nemščina III (IP-NI3) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
11. 12. 2019 9. B Kemija (KEM) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
16. 12. 2019 9. B Fizika (FIZ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
12. 3. 2020 9. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 2. PZ
7. 4. 2020 9. B Nemščina III (IP-NI3) 6. ura 13:05:00 – 13:50:00 Pisni preizkus znanja
22. 4. 2020 9. B Kemija (KEM) 3. ura 10:20:00 – 11:05:00 Preizkus znanja
23. 4. 2020 9. B Slovenščina (SLJ) 4. ura 11:10:00 – 11:55:00 Preizkus znanja
18. 5. 2020 9. B Fizika (FIZ) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 Preizkus znanja
20. 5. 2020 9. B Matematika (MAT) 1. ura 08:20:00 – 09:05:00 3.PZ

Dostopnost