Skoči na glavno vsebino

Na šoli smo v torek, 26. marca, izvedli dan dejavnosti namenjen krepitvi duševnega zdravja z naslovom Dobro smo. Učenci od 1. do 9. razreda smo se z razredniki in učitelji v več različnih delavnicah pogovarjali o naših čustvih, samopodobi in medosebnih odnosih. V prvi triadi smo veliko časa namenili čustvenemu opismenjevanju in izboljšanju odnosov s pomočjo zgodb in ustvarjanja. Starejši učenci pa smo poleg delavnic vzpostavljali nove vezi preko zelo zabavnih skupinskih iger in poslušali zanimivo predavanje policista g. Janeza Pravdiča, ki je spregovoril o nenasilju. Učenci 8. in 9. razredov smo uspešno zaključili Malo šolo psihologije, ki so jo izvedli sodelujoči v projektu MEPI.

 Vsi upamo, da bomo novo znanje lahko uporabili tako, da bomo čim večkrat rekli: »Dobro smo.«

 

Dostopnost