Skoči na glavno vsebino

Pa je že konec oktobra in s tem tudi jesenskih počitnic. Zadnji teden pouka pred počitnicami smo učenci predmetne stopnje preživeli doma, saj smo se zaradi epidemije COVID-19 šolali na daljavo. Da nas bo slej ko prej to doletelo, smo slutili že v začetku oktobra, zato smo se trudili pridobiti čim več ocen, izpeljali pa smo tudi kar nekaj dni dejavnosti.

Učenci šestih razredov so imeli v začetku meseca tehniški dan Zgodovinski viri in restavratorstvo, sedmošolci pa naravoslovni dan Zdravo in varno v svet. Učenci šestega, sedmega in osmega razreda so imeli tudi kulturni dan Ustvarjamo. Devetošolci pa smo pri poklicni orientaciji razmišljali o naših nadaljnjih poteh.

V upanju, da bo čim prej spet vse po starem in se vrnemo v šolo, se potrudimo in upoštevajmo ukrepe ter ostanimo zdravi!

Zala Paulina Brišnik

Dostopnost