Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni,

danes popoldan je bilo na straneh Ministrstva za šolstvo, znanost in šport objavljeno stanje prijav za vpis v srednje šole, v katerem lahko vidite koliko je prijavljenih učencev v posamezne programe.

Za učence vpisane v  programe, kjer je vpisanih več otrok kot je prostih mest, bom v prihodnjih dneh pridobila informacije o tem kakšno je stanje prijavljenih učencev iz naše šole glede na ocene iz 7. in 8. razreda in vas o tem obvestila, tako da ni potrebno na šole klicati vam (oziroma vašim staršem). Rok za morebitne prenose prijav je 16. 6. 2020, tako da se s prenosom ne mudi. O stanju prijav se bomo lahko z vsakim posebej pogovorili tudi v naslednjem tednu, ko boste v šoli, zato vas zaenkrat prosim, da prijavnic sami ne prenašate, ker je sam postopek letos nekoliko drugačen in vam ga bom predstavila v prihodnjem tednu. Prav tako lahko na spodnji povezavi stanje prijav spremljate dnevno, saj se spreminja glede na prenose.

V kolikor imate kakršnokoli vprašanje že v tem tednu, mi lahko pišete ali pokličete na 839 27 43 v dopoldanskem času.

Stanje na današnji dan lahko vidite v priloženi datoteki: Stanje prijav.20.5.2020

Stanje prijav lahko spremljate na spletni strani: https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/

Lep pozdrav,

Petra Klepec

Dostopnost