Skoči na glavno vsebino

Dragi učenec/učenka!

Na spletnih straneh Ministrstva za šolstvo so objavljena nova navodila glede vpisa v srednje šole. Nov rok za prijavo za vpis v srednješolske programe in dijaške domove je 11. maj 2020. Do tega datuma morajo vsi kandidati, ki se želijo naslednje šolsko leto izobraževati v srednji šoli oziroma bivati v dijaškem domu, oddati prijavnico.

Za  lažje izpolnjevanje bodo učenci v prihodnjem tednu prazne prijavnice prejeli na dom.V tem času bodo pripravljena tudi kratka video navodila za izpolnjevanje prijavnic. Vsa dodatna navodila bodo učenci prejeli preko spletnih učilnic- v forumu oddelka in preko sporočil, starši pa preko eAsistenta. Če imate kakršna koli vprašanja, pa lahko pišete na petra.klepec@os-mozirje.si.

Prilagam nekatere pomembne dokumente:

NOV -Rokovnik za vpis 2020-2021

Nova_prijavnica_za_vpis_v_srednjo_solo

Razpis-za-vpis-v-programe-nizjega-srednjega-poklicnega-in-srednjega-strokovnega-izobrazevanja-ter-gimnazij

Razpis-za-vpis-Savinjska regija

In povezava na stran ministrstva z uradno objavo sprememb: https://www.gov.si/novice/2020-04-20-ministrstvo-izdalo-nova-rokovnika-za-vpis-v-srednje-sole-in-dijaske-domove-za-solsko-leto-20202021/ 

ter https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/

Dostopnost