Skoči na glavno vsebino

KULTURA NAS POVEZUJE

Vsak začetek je nepopisan list, na katerega se lahko napiše najboljše mojstrovine, največje skrivnosti, najbolj izbrane besede. Tudi kultura je umetnost. In vsak otrok je umetnik, težava leži le v tem, kako ostati umetnik, ko odrasteš. (Pablo Picasso)
Učenci so z učiteljico Zalo Acman pripravili igrico Sovica Oka. Se še spomnite sovice Oke? Sove, ki je hotela ponoči spati in podnevi bedeti? Tako kot sovico Oko, tudi nas neznano vedno bolj mika, kot znano, kajne?

Z učiteljico angleškega jezika Matejo Novak so otroci program prireditve popestrili s pesmimi »Hello everyone, How’s the weather«, in »I’m a little snowman.«

Otroški zborček pa je glasno in pogumno zapel nekaj veselih pesmic. Na kitaro jih je spremljala gospa Danica Rozoničnik.

Vsako leto posvetimo mnogo pozornosti in vložimo veliko truda v našo prireditev, saj poveže ves kraj. Učitelji pa se zavedamo, da je znanje in samozavest, ki ju otrok pridobi z nastopanjem vredno neizmerljivo veliko.

Zala Acman

Dostopnost