Skoči na glavno vsebino

Včerajšnji dan je minil zelo adreanalinsko. Z raftom smo se spustili po reki Kolpi, ki je mejna reka med Slovenijo in Hrvaško. Na slovenskem bregu je postavljena žičnata ograja. Med vožnjo z raftom smo vsi zelo uživali. Naučili smo se osnov veslanja, krmarjenja, varnosti in pravil obnašanja v raftu.  Noč je minia mirno. Pred spustom z raftom smo del poti prepešačili. Med potjo smo opazovali številne travnate površine, ki so življenjski prostor mnogim rastlinam in živalim. Ljudje moramo za travnike skrbeti , ker so rastline, ki rastejo na njih pomembne za življenje  živih bitij. Popoldne je minilo na bazenu, večer pa v lončarski delavnici in na igrišču. Ob deseti uri  smo odšli k počitku. Pustili smo učiteljicam, da so si odpočile in nabrale moči za nov dan.

Danes dopoldne nas čaka učna ura preživetja v naravi in ogled potoka Prifarski jarak(pravilno napisano). Popoldne pa še zadnji dan kopanja. Zvečer imamo na programu najbolj težko pričakovam dogodek- PLES.

Kaj se bo dogajalo boste videli zvečer in prebrali jutri.

Dostopnost