Skoči na glavno vsebino

25. Nacionalni otroški parlament

V ponedeljek, 13. 04. 2015, sta Matej Zidarn in Sara Pungartnik Goličnik s ponosom zastopala Zgornjo Savinjsko dolino na 25. Nacionalnem otroškem parlamentu v Ljubljani, ki je potekal na temo Izobraževanje in poklicna orientacija.

parlament2

Mladim parlamentarcem so se pridružili tudi predsednik Republike Slovenije Borut Pahor, predsednik Slovenske vlade dr. Miro Cerar in predsednik državnega zbora dr. Milan Brglez, navzoči pa so bili tudi nekateri drugi slovenski politiki.

Učenca sta z velikim ponosom zastopala mnenje vseh učencev Zgornje Savinjske doline. Dobila pa sta tudi neponovljivo priložnost, da spoznata delo državnega zbora in se v njem preizkusita tudi sama.

Učenca upata in verjameta, da bodo njuni predlogi upoštevani in bodo pripomogli k oblikovanju lepše prihodnosti naše države.

Dostopnost