Vas je Pika Nogavička prejšnji teden kaj prevzela? Malo? Nas je popolnoma. Šolsko igrišče je bilo polno Pik in strašnih gusarjev. Skupaj smo se odpravili na pikasto potovanje med ustvarjanje in igro. Potrudili smo se in še posebej poskrbeli za delavnico, kjer so fantje pokazali svojo ustvarjalno žilico. Ob delavnicah smo imeli še čas za palačinke in kokice, si izdelali Pikine zlatnike in prave gusarske sablje. Otroci skozi dejavnosti postajajo bolj samostojni, motivirani za različne dejavnosti in povezani z vrstniki v šoli. Z dejavnostmi, kjer sodelujejo otroci od 1. do 5. razreda razvijamo medvrstniško sodelovanje in povezanost. Naslednji mesec pa že lahko pričakujete novičke kaj bomo pripravili za mesec oktober.

Aktiv učiteljic OPB OŠ Mozirje