Skoči na glavno vsebino

»Ali si učenci naše šole znajo pravilno umivati roke?« sta se že v začetku šolskega leta 2019/20 vprašala Ali El Ghannam Ernecl in Gašper Repše, ki sta se odločila, da bosta zadevo temeljito raziskala s pomočjo mentorjev  naše profesorice mag. Tinkare Verbuč Rosenstein in dr. Miha Avberška, mikrobiologa iz Velenja. Raziskovalno nalogo sta tik pred zaprtjem šol zaradi epidemije predstavila Mladim raziskovalcem za razvoj Šaleške doline in strokovni žiriji, ki jima je prejšnji teden sporočila, da sta za svoje delo in predstavitev prejela zlato priznanje. Nanju smo ponosni učenci in učitelji OŠ Mozirje, ki obljubimo, da si bomo odslej bolj natančno umivali roke. Čestitamo!

Več o njuni nalogi lahko preberete v šolskem spletnem glasilu:

http://sola.os-mozirje.si/2020/03/25/spletni-casopis-marec-2/

in v prilogah.

Dostopnost