Skoči na glavno vsebino

Letošnji  Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo v četrtek, 28.11.2019 ob 16.30 uri. Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji – seznam vseh prijavljenih podjetij je na www.odkrijsvojtalent.si, kjer je možna individualna ali skupinska prijava.

Podjetja odprejo svoja vrata prav zato, da mladi in njihovi starši spoznajo različne perspektivne poklice, zanimiva delovna okolja, veščine, ki jih bodo potrebovali, ter zaposlene, ki te poklice že opravljajo. Učenci imajo možnost pridobivanja dodatnih informacij pri težki odločitvi glede izbire nadaljnjega izobraževanja in zaposlitve in, da v praksi spoznajo svoj bodoči poklic.  Letos vrata slovenskih podjetij odpirajo že četrtič. Obiskalo jih je že okoli 5.000 udeležencev in dosedanje izkušnje so zelo pozitivne tako za mlade kot za podjetja.

Za več informacij lahko starši in učenci kontaktirajo šolsko svetovalno delavko.

Dostopnost