Skoči na glavno vsebino

spletni_casopis_april

Prvomajskih počitnic je konec, do zaključka šolskega leta pa nas ločita manj kot dva meseca. A to ne pomeni, da bomo sedaj že počivali. V maju nas čaka še veliko testov, ustnih spraševanj, 6. in 9. razred  pa tudi NPZ-ji.

Kaj pa se je dogajalo v preteklem mesecu? Naša šola je v začetku meseca gostila 60. revijo otroških in mladinskih pevskih zborov Zgornje Savinjske doline Cicido. Osmošolci in devetošolci so bili v Berlinu. Šestošolci so imeli tehniški dan Matematične aktivnosti – merjenje, sedmošolci pa tehniški dan Izdelki iz lesa. Učenci iz tretje triade smo si v ljubljanski operi ogledali baletno predstavo Giselle. Učenci, ki obiskujejo izbirni predmet Turistična vzgoja, so se udeležili dogodka Turizmu pomaga lastna glava. Učenke 5., 6. in 7. razreda pa so na medobčinskem tekmovanju v mali odbojki osvojile 1. mesto.

Malce se še potrudimo in dobro zaključimo to šolsko leto.

Zala Paulina Brišnik

Dostopnost