Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

V točki osveščanja o varni rabi interneta SAFE.SI ob dnevu varne rabe interneta 2019 pripravljajo spletno oddajo »Pogovor za starše: vzgoja za internet«, ki bo potekala v živo, 5. februarja 2019, ob 18.00.

Da bi staršem podali nekaj napotkov, kako otroke vzgajati za internet bodo v studiu gostili dva strokovnjaka (dr. Albert Mrgole in dr. Benjamin Lesjak), ki bosta odgovarjala na najpogostejša vprašanja o vzgoji otrok v povezavi z internetom.

Med oddajo bodo preko Twitterja in Facebooka sprejemali tudi vprašanja gledalcev in na izbrana vprašanja pred koncem oddaje tudi odgovorili.

Oddaja bo trajala 50 minut. Ogledali si jo boste lahko v živo preko spleta, kasneje pa bo dostopen tudi posnetek.

Vabimo vas, da si oddajo ogledate in v njej tudi sodelujete!

Dostopnost