Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

 

Iz CŠOD Rak, kjer preživljajo šolo v naravi učenci 7. razreda naše šole, so nas obvestili, da so se pri nekaterih posameznikih pojavile blažje prebavne motnje. Otroci so bili pregledani pri zdravniku. Zdravstvena služba predvideva, da so težave nastale zaradi pitja vode. Vode iz vodovoda zato do nadaljnjega ne bodo uživali, poskrbljeno je za čaj in ustekleničeno vodo. Počutje otrok se izboljšuje.

Na osnovi teh informacij predčasnega vračanja otrok ne načrtujemo. Program so prilagodili, tako da bodo v dopoldanskem čas učenci v prostorih CŠOD-ja, za popoldan pa predvidevajo, da bodo že lahko izvajali načrtovane aktivnosti.

V primeru, da bi se zadeva odvijala drugače, kot predvidevamo, imajo učitelji navodilo, da nas takoj obvestijo.

 

Andreja Hramec, ravnateljica

Dostopnost