Skoči na glavno vsebino

V športni dvorani Zlato polje v Kranju je 12.4.2014 potekalo državno prvenstvo v plezanju. Tekmovanja, kjer so bili prisotni le najboljši plezalci v državi do 15 leta starosti, so se udeležili tudi naši učenci. Kljub temu, da so bili naši učenci med najmlajšimi na tekmovanju, so z borbenostjo in natančno izvedenimi gibi v steni dosegli odlične rezultate. Tako je Grega Verbuč v kategoriji kategoriziranih učencev do 7. razreda dosegel 6. mesto. V kategoriji nekategoriziranih učencev do 7. razreda je Anej Stenšak dosegel 7. mesto, Jan Weiss je osvojil 13. mesto, Oskar Žerak Urbanc pa 36. mesto. V kategoriji nekategoriziranih učenk do 7. razreda je našo šolo zastopala Špela Brezovnik, ki je dosegla 25. mesto.
Čestitke tekmovalcem in uspešno plezalno sezono še naprej!

Dostopnost