Skoči na glavno vsebino

Obveščamo vas, da bo v soboto, 28. 9. 2013, delovna sobota. Učenci od 1. do 3. razreda bodo imeli športni dan – MINI OLIMPIJADO. Potekala bo na nogometnem igrišču na Rečici ob Savinji. Pričetek olimpijade bo ob 9.30 uri. Učenci se bodo z avtobusom odpeljali na Rečico in se po končani prireditvi, predvidoma ob 12.30 uri, vrnili nazaj v šolo. 

Vabimo vas, da se mini olimpijade udeležite in spodbujate otroke, da bodo čim lažje opravili zastavljene naloge.

Učenci 4. razreda bodo odšli na pohod. Učenci od 5. do 9. razreda bodo imeli kros in kolesarjenje.

Ta dan naj pridejo vsi učenci v šolo do 8.15 ure. Vse dejavnosti (jutranje varstvo, prehrana, podaljšano bivanje, varstvo vozačev) bodo potekale po urniku. Vozači se v šolo pripeljete  z DRUGIM šolskim prevozom, nazaj domov pa šolskim prevozom ob 13.30 uri.
V primeru dežja bo pouk po torkovem urniku.

Dostopnost