Skoči na glavno vsebino

 

V ponedeljek, 18.3.2013 je na naši šoli potekalo polfinale državnega tekmovanja v odbojki za starejše deklice. Našo šolo so tokrat zastopale Neža Hudournik, Tina Božič, Maja Glušič, Lara Voler, Sara Petrin, Nina Praunseis, Ana Gregorn, Manja Žnidar ter Tinkara Tajnšek. Dekleta so v zelo napetih obračunih izgubila prvi dve tekmi z rezultatom 2:1, tretjo tekmo pa so zmagale z rezultatom 2:0. Z končnim tretjim mestom so končale zelo uspešno sezono v odbojki, ki so jo začele septembra z zmago na področnem ter četrtim mestom na polfinalu državnega tekmovanja v odbojki na mivki. Decembra so ponovno slavile na medobčinskem, bile druge na področnem in četrtfinalnem tekmovanju, včeraj pa osvojile končno tretje mesto v polfinalu odbojke za starejše deklice.

Za uspešne nastope jim čestitamo!
Aktiv ŠVZ

Dostopnost