Letošnje šolsko leto je bilo za vse nas zelo pestro. Nekaj časa pouk v šoli, pa od doma in spet v šolskih prostorih. Spodbujali smo prijateljstvo. Vmes smo v šoli za kratek čas menjali tudi učilnico, dobili drugo učiteljico, se poslovili od sošolke. Velikonočne praznike smo si polepšali z izdelanimi košaricami in piščančki. Spoznavali smo znanilce pomladi, utrjevali vezanje vezalk, rokovanja s kladivom, škarjami. Mamice in žene smo razveselili z rožico iz naravnega materiala. Rečne kamne smo oblepili s servietno tehniko, imeli jih bomo za obtežitev namiznega prta ali dekoracijo v cvetličnem loncu. Pletli smo zapestnice. Veliko smo odhajali pred športno dvorano, tudi na igrišče. Bilo nam je lepo, prijetno. Čeprav žalostni, da se bomo za 2 meseca razšli, se veselimo poletnih počitnic!
Učiteljica Lucija Kranjc